Państwowa Inspekcja Pracy zaprasza na konferencję "Bezpieczna praca na każdym poziomie", która odbędzie się 31 stycznia br. podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2024 w Poznaniu.

W programie przewidziano wiele tematów, m.in. dotyczących poziomu bezpieczeństwa pracy na polskich budowach oraz głównych przyczynach wypadków przy pracach wykonywanych na wysokości. Podczas konferencji przedstawione zostaną także dobre praktyki oraz właściwe zabezpieczenia pracowników przed upadkiem z wysokości podczas montażu, demontażu i użytkowania rusztowań.

Warunkiem koniecznym uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 26 stycznia 2024 r.

Organizatorzy zachęcają również do odwiedzenia stoiska Państwowej Inspekcji Pracy ustawionego w pawilonie piątym (stoisko nr 113), gdzie będzie można uzyskać szereg informacji z zakresu przestrzegania przepisów bhp w budownictwie oraz pobrać dostępne publikacje PIP.

Udział w konferencji jest bezpłatny, lecz konieczne jest pozyskanie biletu wstępu na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszenia.